KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143233
nr 1514 3233
Ingrid Schöön Holmberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Östra Ryds Kyrka. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Utrop:
600 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:41:00
Ingrid Schöön Holmberg
Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg